Generál Pavel – všechny pomluvy, hejty, dezinformace a dezinterpretace

Od části prodemokratické a prozápadní sociální bubliny přicházejí relevantní, ale někdy bohužel i lživé výhrady ohledně Petra Pavla, zatímco estébák Bureš 😡 se jen směje, jak to za něj někteří demokraté výborně odpracovávají 🙄:

🔸 „Byl to komunistický rozvědčík.“
✅ Generál Pavel nastoupil na tříletý kurz v roce 1988 a dokončil jej v roce 1991, nikdy tedy nebyl komunistický rozvědčík (nikdo se samozřejmě nestává lékařem, právníkem ani učitelem jen tím, že nastoupí na příslušnou vysokou školu), ale stal se až po Sametové revoluci zpravodajským důstojníkem našeho demokratického státu.

🔸 „Byl členem KSČ.“
✅ Ano, v letech 1985 až 1989, protože Petr Pavel pochází z komunisticko-vojenské rodiny a neměl to štěstí jako já, že mi rodiče a kamarádi řekli o Krylovi, půjčovali mi zakázané písničky a knížky, brali mne na zakázané koncerty undergroundu, sestrojili mi několik rádií na kvalitní poslech zakázaných západních vysílaček, atd. Takových lidí co za komoušů absolutně netušili která bije jsem znal stovky na škole i později v továrně, takže Petru Pavlovi věřím, že to pro něj tehdy v jeho prostředí byla jediná přirozená cesta, byť to neomlouvám. Petr Pavel již mnohokrát uznal svou tehdejší chybu, s dnešními vědomostmi už by nic takového neudělal, a hlavně si to za posledních 30 let odpracoval službou pro náš stát mnohem víc, než naprostá většina z nás.

🔸 „Voják by neměl být prezidentem.“
✅ Ano, kreténi typu „zelený mozek“ nebo „guma“ (tak jak jsme je mnozí poznali za komoušů na povinné vojenské službě) by rozhodně nikdy neměli být v žádné funkci v armádě ani v civilu, natožpak v politice. Ale kdo toho ve vzdělání (USA a Velká Británie) a v mezinárodní diplomacii (nejvyšší vojenská funkce v NATO, osobně jednal s politiky jako Barack Obama či Donald Trump) dosáhl více než Petr Pavel, ať hodí kamenem.

🔸 „Nevyznamenal by bratry Mašínovy.“
✅ Ano, to je pro část prodemokratických a prozápadních voličů problém, čemuž rozumím. Ale názor na činy bratří Mašínů dodnes rozdělují českou společnost, takže by si každý měl říct, zda je tohle skutečně důvod, aby musel proti Petru Pavlovi bojovat společně s estébákem Burešem?

🔸„Řekl v pořadu Karla Šípa Všechnopárty, že se v dětství popral s Romy, takže musí být rasista.“

✅ Ano, ve 2. třídě se pral s Romy, což asi všichni chápeme že z nikoho nedělá rasistu 🙄. Nevidím také jediný důvod pro to být přehnaně politicky korektní, a když jsem se já na základce jednou v životě popral s tlustým klukem nemám snad říct pravdu že byl tlustý, když je to zásadní v příběhu kdo koho tehdy napadl? A když jde dítě přes městskou čtvrť, kde bydlí Romové a je jimi napaden, má snad být v humoristickém pořadu hyperkorektní a říct, že ho napadli nějací „nepřizpůsobiví občané“? 🤔

🔸 „Petr Pavel je srdcem komanč.“

✅ Marně přemýšlím, jak může být někdo 61letý, kdo byl kdysi dávno před 32 (!) lety v KSČ celé „dlouhé“ 4 roky (1985 – 1989), srdcem komanč? 🤔 A zcela hloupé heslo radikálních či fanatických antikomunistů „Jednou komouš – navždy komouš!“ jsem jako antikomunista nikdy neuznával.

🔸 „Petr Pavel váhá, jestli by ve 2. kole podpořil Danuši Nerudovou.“

✅ Chtěl jsem v projektu www.Primarky.cz po prodemokratických a prozápadních kandidátech, aby při svém velmi slabém výsledku dle průměru důvěryhodných průzkumů těsně před 1. kolem odstoupili, aktivně vyjádřili podporu tomu nejlepšímu z nich, a vyzvali své voliče, aby mu dali hlas, že mu plně důvěřují. Petr Pavel byl (bohužel jediný) natolik sebevědomý kandidát, že tohle garantoval již od samého počátku své kampaně. Jestliže se dnes Petr Pavel s Danuší Nerudovou střídavě pohybují někde kolem hranice 25 %, tak samozřejmě nemůže být ani řeč o nějakém odstupování kohokoliv z těchto dvou, o tom by už pomalu měli začít přemýšlet oba senátoři Fischer a Hilšer, kteří si dle odborníků v podstatě dělají už jen levnou kampaň za své znovuzvolení do Senátu 🙄. Pokud by se však Danuše Nerudová opakovaně pohybovala někde kolem 30 %, a Petr Pavel by naopak opakovaně klesl někde na 20 %, pak by jistě nebylo od věci kdyby šel příkladem, dodržel své slovo, odstoupil ve prospěch paní Nerudové, a vyzval k tomu i oba senátory, díky čemuž by paní Nerudová mohla vyhrát prezidentské volby již v 1. kole 🤔, a estébák Bureš by utřel.

Vyjádření Petra Pavla z 15. 12. 2022

🔸 „Petr Pavel prý schvaloval okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968.“

✅ Když jsem ten rozhovor Petra Pavla s Veronikou Sedláčkovou (pořad „Ptám se já“ ze dne 8. listopadu 2022) slyšel poprvé, také jsem uvěřil tomu co tvrdí dezinformační Facebook skupiny jako Adventní výzva, a co nepřekvapivě šíří také extremistická SPD 😡. Až když jsem to pustil také své manželce a slyšel jsem ty věty podruhé, pochopil jsem co tím Petr Pavel ve skutečnosti myslel, a proč v rozhovoru trval na tom, že by na svém tehdejším výroku nic nezměnil. Petr Pavel totiž mluvil nikoliv o okupačních vojscích, ale o osobních přátelích jeho rodičů, kteří v roce 1968 přijeli z tehdejšího Sovětského svazu k nim domů na návštěvu, a spolužákům Petra Pavla se to tehdy v atmosféře nenávisti k ruským okupantům samozřejmě vůbec nelíbilo, i když šlo jen o obyčejné civilisty a ne vojenské okupanty.

ručně psaný text Petra Pavla, se zvýrazněnou pasáží o příjezdu přátel ze Sovětského svazu

příklad uplatňování strategie hybridní války RuSSka proti demokratickým zemím – rozdělování české společnosti ve prospěch estébáka Bureše 😡

🤔 Klidně nevolte Petra Pavla, ale jestli chcete někoho kritizovat, neměl by to být především spolupracovník StB, odsouzený lhář, trestně stíhaný čerpač dotací, predátorský podnikatel, oligarcha s mocí ekonomickou, mediální a politickou, špatný otec a manžel?

Jarek Jesenský

🔹 YouTube: Mluviti zlato

Našli jste v textu chybu? Máte něco často šířeného na doplnění? Napište mi prosím do komentáře pod článkem.

3 komentáře u „Generál Pavel – všechny pomluvy, hejty, dezinformace a dezinterpretace“

 1. Generál neřekl, že se v dětství popral s Romy. Mluví o Romech jako o nepřizpůsobivých. A s těmi, že se pral. To je veliký rozdíl.

  1. Zaprvé se to dělo v dětství, nikoliv jako náctiletý či dospělý skinhead.

   Zadruhé pokud mne někdo v dětství napadal a byli to nějací z dnešního pohledu nepřizpůsobiví občané, mohou a nemusí to z této množiny být klidně i Romové nebo třeba narkomani, což když teď někdo po 50 letech po pravdě řekne, tak z toho samozřejmě ještě v žádném případě nevyplývá že je takový člověk rasista, nebo že nehodlá podporovat centra na pomoc závislým lidem.

   Rozumný prodemokratický a prozápadní volič za mne nehledá drobné mušky na protikandidátech toho svého preferovaného kandidáta, ale soustředí se na jeho pozitivní podporu.

   A když už tedy má bohužel kdokoliv potřebu vystupovat nechápu proč za každou cenu negativně a plivat po někom , měl by mít za cíl našeho již přes 8 let společného protivníka, který je ve všech ohledech mnohem horší, než kterýkoliv z našich kandidátů.

   Děkuji všem, kteří jednají státotvorně, a přejí si pro nás všechny konečně důstojného, zodpovědného, slušného a reprezentativního prezidenta či prezidentku ❤️✌️.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..